Kutsume osalema aasta põrandateo konkursil!

Aasta põrandategu

Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liit (VIMPTEL) kutsub liikmeid osalema parimate põrandalahenduste konkursil „Aasta põrandategu 2021”

VIMPTEL korraldab esmakordselt parima põrandalahenduse konkursi „Aasta põrandategu 2021”. Konkursi eesmärk on tunnustada põrandakatete paigaldajaid, kelle kvaliteetne töö väärib eeskuju ning kes aitavad seeläbi kaasa kogu valdkonna arengule.

VIMPTELi tegevjuhi Kuir Lootuse sõnul on põrandapaigaldusettevõtete seas palju tugevaid tegijaid, keda esile tõsta ja tunnustada. „Meie soov on julgustada ettevõtteid oma häid töid ja ehk ka uudseid paigalduslahendusi kõigile tutvustama. See võimaldab kõigil areneda ja õppida. Meie ühiskonnas pole oma kätega töö tegija piisavalt väärtustatud. See on väga suur probleem. Ehitustöö on raske ja vastutusrikas, kvaliteediootused on suured, ehitus mõjutab meid kõiki. Selle konkursiga soovime tunnustada parimaid töömehi!”

Konkursile võib esitada igat tüüpi põrandakattelahendusi, mis on valminud ajavahemikus jaanuar 2020 kuni märts 2021. Väga on oodatud esile tõstma ja tutvustama harva kasutatavaid põrandalahendusi. Esitada võib nii üksikuid paigaldajaid kui ka meeskondi, kes esitatud objekti valmimisega seotud olid.

Asjatundjatest koosnev žürii vaatab esitatud tööd üle ning valib välja parimad põrandalahendused. Tähtsaim kriteerium on esitatava objekti paigalduse kvaliteet ning ka uuenduslikkus. Palume, et esitaja põhjendaks lühidalt, miks ta peab just esitatavat tööd tunnustuse vääriliseks. Palume esitada selliseid objekte, millega žürii saab vajaduse korral kohapeal tutvuda.

Võitjat ootab rahaline auhind!

Kandidaate saab esitada vormi kaudu, mis asub veebilehel https://vimptel.ee/aasta-porand/.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 31.10.2021.


Lisainfo:

Kiur Lootus

Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liidu tegevjuht

kiur.lootus@vimptel.ee

tel +372 512 7002